Apartamentos Occidental Banus 1&3

Το Apartamentos Occidental Banus 1&3 Μαρμπέλλα απέχει σχεδόν 7 χλμ. από την Πλατεία Plaza de los Naranjos και προσφέρει εποχική εξωτερική πισίνα. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.

Το Apartamentos Occidental Banus 1&3 παρέχει μικρή κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Εκκλησία του Σαν Πέντρο που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Hipercor, exterior βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamentos Occidental Banus 1&3 Μαρμπέλλα
Puerto Banus - Pools & Beach Walk
Τιμή μόνο για κινητά

Puerto Banus - Pools & Beach Walk

9.5
Εξαιρετικό 2 σχόλια
203 μ από το κατάλυμα
USD 499 USD 449
ανά νύχτα
Urban Exclusivity At Puerto Banus
Τιμή μόνο για κινητά

Urban Exclusivity At Puerto Banus

7.9
Καλό 23 σχόλια
204 μ από το κατάλυμα
USD 488 USD 439
ανά νύχτα
Marbella Home Rentals - Marina Banus, Puerto Banus, Cozy 2Br, Parking & Pool
Τιμή μόνο για κινητά

Marbella Home Rentals - Marina Banus, Puerto Banus, Cozy 2Br, Parking & Pool

8.7
Έξοχο 35 σχόλια
219 μ από το κατάλυμα
USD 412 USD 371
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Εποχική εξωτερική πισίνα
    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000290410005568190000000000000000VFT/MA/71126,VFT/MA/71126
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Apartamentos Occidental Banus 1&3;
      Το Apartamentos Occidental Banus 1&3 βρίσκεται κοντά σε Marina Banus Shopping Center.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Apartamentos Occidental Banus 1&3;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamentos Occidental Banus 1&3 περιλαμβάνουν Μουσείο Ralli, Πλατεία Plaza de los Naranjos καθώς και Εκκλησία του Σαν Πέντρο.
    • Στο το Apartamentos Occidental Banus 1&3 προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Apartamentos Occidental Banus 1&3 περιλαμβάνουν Burger Square και Pizzeria Picasso και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Το Apartamentos Occidental Banus 1&3 έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το Apartamentos Occidental Banus 1&3 προσφέρει Wi-Fi.
    • Υπάρχει πισίνα στο διαμέρισμα;
      Ναι, στο διαμέρισμα έχει εποχική εξωτερική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamentos Occidental Banus 1&3 Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο